Art. Ogrodnicze

Nasza hurtownia kamienia to miejsce, gdzie oprócz kamienie do ogrodu, opału, elementów małej architektury oferujemy Państwu akcesoria ogrodnicze.

Sklep Golden Stones oferuje szeroki asortyment: impregnaty do kamienia, ziemie, podłoża, torfy, zrębki kolorowe, betonowe drewno, bordy, włókniny i tkaniny. W stałej sprzedaży posiadamy ogrodzenia gabionowe, donice i ławki gabionowe oraz figurki ogrodowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Art. Ogrodnicze 

Jest 83 produktów.

Podkategorie

 • Nawozy ogrodnicze

  Do jednego z najważniejszych zabiegów w uprawie roślin jest niewątpliwie nawożenie. Wybierając rodzaj oraz sposób nawożenia rośliny należy uwzględnić jej wymagania pokarmowe, glebowe, warunki klimatyczne oraz zawartość makro i mikroelementów w glebie.

  Polecamy Państwu szeroką ofertę nawozów ogrodniczych, takich jak nawozy uniwersalne, do iglaków, do trawników oraz do trawników z mchem. Nawozy te zawierają:

  • kompletny zestaw makroskładników i mikroelementów pokarmowych,
  • zapewnia optymalne warunki rozwoju i owocowania roślin,
  • ze względu na niską zawartość chloru korzystnie wpływa na jakość warzyw i owoców,
  • poprawia właściwości biologiczno – chemiczne gleby, poprawia zimotrwałość,
  • granulacja nawozu oraz odpowiednia forma zawartych składników gwarantują długotrwałe działanie.
 • Ziemia / Podłoża

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo opakowania z ziemią ogrodniczą i podłożami wysokiej jakości. Oferujemy ziemię ogrodową uniwersalną i specjalistyczną, przeznaczoną na przykład do drzewek i krzewów owocowych, jak również podłoża do iglaków czy borówek. Pojemność opakowanie to 50L.

  Ziemia ogrodowa dobrej jakości gwarantuje prawidłowy wzrost roślin, zapewnia odpowiednie magazynowanie wody oraz składników odżywczych pobieranych później przez roślinę. Dzięki tej właściwości znacznie rzadziej występują problemy związane z niedoborem wody

 • Zrębki kolorowe

  Zrębki dekoracyjne to produkt gotowy do bezpośredniego użytku. Jest to produkt ekologiczny, wyprodukowany z drzew iglastych, nie szkodliwy dla roślin i podłoża, zabarwiony neutralnymi dla środowiska barwnikami. Zrębki te z powodzeniem zastępują tradycyjną, standardową korę sosnową.

  Zrębki kolorowe mają zastosowanie do dekoracji i ozdabiania skwerów, skalniaków, drzewek i alejek ogrodowych. Posiadają trwały, estetyczny i głęboki kolor. Występują w kolorach: czerwony, żółty, pomarańczowy i brązowy.

  Zrębki kolorowe sprzedajemy w workach 50 litrowych.

 • Impregnaty

  Polecamy Państwu impregnaty do ochrony wodoodpornej kamienia naturalnego. Jakość produktów potwierdzona jest certyfikatem zgodności CE. Impregnaty te poza znacznie lepszym i naturalnym efektem pogłębienia barwy kamienia, oferuje nieporównywalnie łatwiejszą aplikację i dużą wydajność.
  Główną zaletą impregnacji kamienia naturalnego jest zabezpieczenie przed wnikaniem wody w powierzchnię, chroni przed wnikaniem zabrudzeń. Jest odporny na czynniki atmosferycznymi, redukuje wykwity i utrzymanie walorów kamienia naturalnego na lata.

 • Drewno betonowe

  Drewno betonowe to produkt, który znakomicie imituje drewno naturalne. To odwzorowanie niemalże w 100% drewna o bardzo wyrazistych słojach, sękach czy spękanej powierzchni. Jednak w odróżnieniu od niego jest odporne na mróz i ścieranie.

  Produkty wykonane z betonowego drewna należą do elementów małej architektury. Znajdują duże zastosowanie w aranżacjach ogrodowych i architektonicznych, takich jak ścieżki ogrodowe, chodniki, krawężniki, obrzeża, elewacje, tarasy, altany, schody i podłogi.

 • Włóknina / Tkanina

  Agrotkanina to inaczej mata ściółkująca, mata szkółkarska, Jest dostępna w różnych kolorach: czarna, brązowa i zielona. Występuje również w różnych grubościach: np. 50 g/m2, 70 g/m2.

  Mata ściółkująca jest bardzo trwała. Znajduje szerokie zastosowanie przy zakładaniu ogrodów, w pokrywaniu skarp, w uprawie truskawek, w szkółkach roślin iglastych, a także wykorzystuje się pod kamienie i pod korę.

  Agrotkanina w przeciwieństwie do folii świetnie przepuszcza wodę, powietrze i składniki mineralne. Odpowiednia struktura pozwala jej również utrzymać właściwą wilgotność i pulchność gleby, przez co dobrze wpływa na wzrost plonów. Dzięki niej lepiej nagrzewa się też gleba, więc wpływa także na szybszy rozrost systemu korzeniowego.

 • Obrzeża / bordy

  Wszystkie produkty wykonywane są wyłącznie z surowców pochodzących z recyklingu, co nie jest bez znaczenia dla naszego środowiska naturalnego. Obrzeża i bordy nadają się do wyznaczania ścieżek, odgradzania rabat, doskonale oddzielają trawnik od części uprawnej ogrodu. Pozwalają na dowolne i twórcze aranżacje w ogrodzie, zapobiegają przerastaniu trawy.
  Występują w kolorze ciemny grafit o długości 100cm.
  Znajdują szerokie zastosowanie przy kostce brukowej, kamieniach ogrodowych, trawa z rolki,
  płytach chodnikowych i tarasowych jak również przy korze ogrodowej.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów