Kamienie ogrodowe

Ogród to miejsce, w którym na co dzień lubimy przebywać i wypoczywać. Często też zapraszamy do niego przyjaciół i znajomych – nic więc dziwnego, że chcemy, by pięknie wyglądał. Aranżując ogród coraz częściej wybieramy ciekawe kamienie dekoracyjne, które pięknie zdobią skalniaki, rabaty, ścieżki, oczka wodne. Są dekoracją dla kwiatów, drzewek czy też krzewów. W naszej firmie znajdziesz wszystko, co przyda Ci się przy tworzeniu tego typu ozdób. Proponujemy bowiem cały szereg kamieni o różnych parametrach. Możesz wybierać między innymi spośród otoczaków, grysów, żwirów, głazów czy brył. Niezwykle atrakcyjnym wizualnie produktem jest także model szklany w kilku kolorach. Możliwości są praktycznie nieograniczone.


 

Jest 103 produktów.

Podkategorie

 • Otoczaki

  Posiadamy bardzo duży wybór otoczaków. Są to kamienie, które nadają ogrodowi dużo ciepła – ich opływowy kształt powoduje, że miejsce, które zdecydujemy się nimi udekorować, wygląda niezwykle przyjemnie, spokojnie.

  Różnorodność barw, form i rozmiarów otoczaków prezentowanych w naszej ofercie została skomponowana w taki sposób, żeby umożliwić Państwu zaaranżowanie przestrzeni w wybranym przez Państwa stylu. Zależy nam na tym, żeby dać Państwu jak najwięcej ciekawych możliwości udekorowania przestrzeni w taki sposób, w jaki tego Państwo chcecie.

 • Grysy i Żwiry

  Jest to jeden z najbardziej popularnych i najprostszych sposobów aranżacji przestrzeni. Bogata kolorystyka, kształt, frakcje kruszyw dekoracyjnych umożliwiają doskonałe uzupełnienie nawierzchni na tarasach czy podjazdach.

  Jest to kamień, który w architekturze ogrodowej wspaniale komponują się z dużymi bryłami kamiennymi stanowiąc ich tło i subtelne wypełnienie przestrzeni.

  Utrudnia chwastom ich intensywny rozwój a także wokół kwiatów chroni glebę przed utratą wilgoci. Żwiry są także kluczowym elementem składowym w ogrodach japońskich.

 • Kora kamienna

   Kora kamienna to niewątpliwie jeden z najlepiej sprzedających się produktów ostatnich lat. Piękne zabarwienie tego kamienia oraz niska cena czynią go topowym produktem skierowanym do tych, którzy szukając oryginalnych oraz praktycznych rozwiązań. Polecamy go na rabaty ogrodowe, skalniaki i na skarpy.

  Gnejsy to naturalny kamień, który kształtem i wyglądem przypomina korę drzewiastą. Jest to kamień bardzo dekoracyjny, trwały i odporny na czynniki atmosferyczne.

 • Bryły i głazy

  Bryły i głazy to kamienie, który idealnie sprawdzają się jako oddzielny elementy ogrodu: np. wyznaczenia cichych zakątków w ogrodzie, do budowy kaskad wodnych, wzmocnienia linii brzegowej jak i dekorowania przestrzeni zielonej.

  Głazy w ogrodzie często stanowią centralny punkt ogrodu dodając mu naturalnego charakteru, stając się centrum kompozycji i przyciągają uwagę. 

 • Szkło dekoracyjne

  Szkło w ogrodzie to nowoczesna forma dekoracji. Szkło ozdobne przeznaczone jest zarówno do aranżacji ogrodów jak i wnętrz. Stosowane jest również do wypełniania gabionów. Poprzez podświetlenie diodami LED uzyskamy niesamowity efekt.

  Bryły szklane służą również do tworzenia dekoracji przy oczkach wodnych, trawnikach, na tarasach czy fontannach.
  Dekoracyjne bryły szklane odznaczają się niezwykłą strukturą, delikatnym połyskiem i przeźroczystą barwą.

 • Fontanny

  FONTANNY ogrodowe są idealnym dopełnieniem ogrodu. Przedstawiamy kolekcję wodotrysków idealnie komponujących się z ogrodami przydomowymi, parkami miejskimi i innymi terenami reprezentacyjnymi.

  Mają zastosowanie w ogrodach, parkach, placach miejskich jak również są elementem dekoracji wnętrz. Zapewniają niepowtarzalny klimat, emitują przyjemny szum wody w otoczeniu zieleni. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 103 elementów