Kamień ogrodowy

Posiadamy duży wybór kamieni ogrodowych w zróżnicowanych formach i kolorach. Oferujemy Państwu: otoczaki, grysy, żwiry, korę kamienną, kamień: ścieżkowy, elewacyjny, murowy, głazy, bryły, monolity, fontanny, kostkę, kamienie do gabionów, wyroby z granitu, szkło dekoracyjne.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych jak również do projektantów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, firm budowlanych.

Doradzimy w wyborze kamienia, określimy wydajność i potrzebną ilość.

Dysponujemy własnym transportem.

Z nami nadasz charakter ogrodowi!  Właśnie po to tu jesteśmy!


Kamień ogrodowy 

Jest 153 produktów.

Podkategorie

 • Kamienie

  Ogród to miejsce, w którym na co dzień lubimy przebywać i wypoczywać. Często też zapraszamy do niego przyjaciół i znajomych – nic więc dziwnego, że chcemy, by pięknie wyglądał. Aranżując ogród coraz częściej wybieramy ciekawe kamienie dekoracyjne, które pięknie zdobią skalniaki, rabaty, ścieżki, oczka wodne. Są dekoracją dla kwiatów, drzewek czy też krzewów. W naszej firmie znajdziesz wszystko, co przyda Ci się przy tworzeniu tego typu ozdób. Proponujemy bowiem cały szereg kamieni o różnych parametrach. Możesz wybierać między innymi spośród otoczaków, grysów, żwirów, głazów czy brył. Niezwykle atrakcyjnym wizualnie produktem jest także model szklany w kilku kolorach. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

 • Kamienie łupane

  Kamienie łupane różnią się w formie. Zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać możemy użyć kamienia elewacyjnego, czy kamienia łamanego. Oferujemy również szeroką gamę kamienia ścieżkowego jak i murowego. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Kamienie elewacyjne i łupane mają zastosowanie przy budowaniu fundamentów, narożników, murków i grilli. Kamienie ścieżkowe przeznaczone są na chodniki, ścieżki ogrodowe, podjazdy, schodki, tarasy i alejki. Natomiast kamienie murowe stosowane są do budowy murków oporowych, cokolików, słupków ogrodzeniowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Granit

  Granit jest jednym z najbardziej eleganckich materiałów, jakie możemy wykorzystać w ogrodzie. Wymienione produkty wykonane są z granitu strzegomskiego. Kostka granitowa i krawężniki granitowe służą do tworzenia bardzo trwałych  ścieżek, alejek, podjazdów oraz wszelkiego rodzaju tras komunikacyjnych.

  Oferujemy kostki granitowe, granitowy kamień murowy i łamany, stopnie blokowe, krawężniki, oporniki i palisady. Granit charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uderzenia, odpornością na zamarzanie, ściskanie, niską ścieralnością oraz małą nasiąkliwością. Kostka i krawężniki z tego kamienia nadają otoczeniu wyjątkowy charakter. 

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

 • KAMIENIE DO GABIONÓW

  Kamienie do gabionów idealnie nadają się do tworzenia nowoczesnych ogrodzeń. Są bardzo trwałe i efektowne. Kamienie gabionowe są przeznaczone do wypełniania stalowych koszy gabionowych, które stosowane są do grodzenia posesji. Ławki, klomby, kwietniki, studnie i grille to kolejne nowoczesne wykorzystanie elementów gabionowych w architekturze ogrodowej. Kamienie te muszą posiadać odpowiednią wielkość, aby nie wypadały i ładnie prezentowały się pomiędzy stalowymi panelami.

  Kamienie do gabionów mogą być przewożone luzem, w workach lub w big bagach. Dysponujemy własnym transportem. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 153 elementów