Kamienie łupane

Kamienie łupane różnią się w formie. Zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać możemy użyć kamienia elewacyjnego, czy kamienia łamanego. Oferujemy również szeroką gamę kamienia ścieżkowego jak i murowego. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Kamienie elewacyjne i łupane mają zastosowanie przy budowaniu fundamentów, narożników, murków i grilli. Kamienie ścieżkowe przeznaczone są na chodniki, ścieżki ogrodowe, podjazdy, schodki, tarasy i alejki. Natomiast kamienie murowe stosowane są do budowy murków oporowych, cokolików, słupków ogrodzeniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Kamienie łupane 

Jest 33 produktów.

Podkategorie

 • kamień łamany

  Kamień łamany, inaczej łupek charakteryzuje się niejednorodną i nieidealną gładką powierzchnią.

  Jego szeroka oferta wzorów, jak i kształtów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

  Łupki można stosować jako: elewację, okładziny podłóg, tarasów, balkonów i podjazdów.

  Mają również zastosowanie do ścieżek ogrodowych, kaskad wodnych, skalniaków, itp.

 • kamień elewacyjny

  Kamienie elewacyjne mają zastosowanie przy wykańczaniu elewacji budynków: obkładanie fundamentów, narożników, murków, elementy dekoracyjne na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wykorzystuje się go również jest do obkładania kominków, grilli czy płotów.

  Oferujemy Państwu szeroki wybór kamienia surowo łupanego, nieregularnego, zwanego "dzikówka" ciętego w paski, jak również kamienia formatowanego o ciętych bokach i regularnym kształcie. Zaletą takiej formy kamienia jest brak odpadów oraz układanie bezfugowe.

 • kamień ścieżkowy

  Kamień ścieżkowy to surowo łupany kamień o nieregularnym kształcie, o różnych rozmiarach,odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

  Przeznaczony jest na chodniki, ścieżki ogrodowe, podjazdy, schodki, tarasy i alejki. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym i oryginalnej barwie idealnie pasuje do każdego ogrodu.

  Doskonale sprawdza się nie tylko jako kamień na ścieżki, ale również jako kamień na podjazdy.

 • kamień murowy

  Kamień murowy stosowany jest do budowy murków oporowych, cokolików, słupków ogrodzeniowych, altan czy opasek wokół domu. Kamień ten jest trwały i estetyczny, odporny jest na warunki atmosferyczne.

  Kamień murowy płytowy doskonale sprawdza się jako element małej architektury w ogrodzie. Można z niego wykonać piękny grill, ławkę czy studnię.

  Idealnie nadaje się do zabezpieczania i umacniania skarp w ogrodzie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów