Składy opału - węgiel ekogroszek

Składy opału GOLDEN STONES to przedsiębiorstwo zajmujące się pakowaniem i sprzedażą najlepszej jakości węgla. Firma istnieje od 2003 roku. Siedziby naszych składów mieszczą się w Białych Błotach koło Bydgoszczy, Koronowie i Sępólnie Krajeńskim.

W ofercie posiadamy szeroki sortyment produktów węglowych, takich jak: kostka, orzech, ekogroszek, groszek i miał. Węgiel przez nas oferowany jest najwyższej jakości i pochodzi od pewnych i sprawdzonych dostawców.

EKO-GROSZEK zajmuje w naszej ofercie szczególne miejsce, przeznaczony do spalania w nisko emisyjnych piecach retortowych. Najwyższa jakość oferowanego ekogroszku zapewnia bezawaryjną pracę kotłów oraz niskie koszty wytwarzania ciepła. Ekogroszek posiada niską zawartość siarki (poniżej 0,6%).

Służymy pomocą w doborze odpowiedniego dla Państwa opału.

Posiadając własny transport szybko zrealizujemy Państwa zamówienie.

Oferujemy niskie ceny oraz transport węgla GRATIS!    Zapraszamy!


 

Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Węgiel / Ekogroszek

  Składy opału Golden Stones gwarantują szeroki asortyment materiałów opałowych w konkurencyjnych cenach. Wysoka klasa produktów, a także szybka realizacja zamówienia to nasza dewiza. Świadczymy usługi transportowe dla Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych na terenie całego województwa kujawsko – pomorskiego. Umożliwiamy dogodne formy płatności: kartą lub sprzedaż w bardzo korzystnym systemie ratalnym. Opał sprzedajemy luzem oraz konfekcjonowany w workach.

  Pełen asortyment obejmuje: kostka, orzech, groszek, miał, ekogroszek, pellet, brykiet Rekord.

 • Rozpałki

  Dzięki użyciu podpałki znakomicie poradzisz sobie z rozpaleniem ognia w ognisku, grillu, kominku bądź piecu. Podpałki powstały z naturalnych składników, jest czysty i bezzapachowy, więc z powodzeniem nadaje się także do użytku domowego. Jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu – gwarantuje skuteczne rozpalenie węgla drzewnego, drewna kominkowego, ogniska bądź paliwa w piecu. Rozpałka pali się przez ok. 30 minut.

  Wypalacz sadzy to wspaniały preparat do pieców jak i kominków, który w swoim składzie nie zawiera metali ciężkich. Skutecznie likwiduje osad spalinowy, czyści powierzchnie grzejne, a jednocześnie zapobiega ponownego powstawaniu osadu. Dodatkową zaletą jest mała przyczepność sadzy, zabezpieczając jednocześnie powierzchnie grzejne przed korozją.

 • Sól

  Sól drogowa to naturalny środek do zwalczania śliskich powierzchni. Chlorek sodu nie jest substancją toksyczną, dzięki czemu nie wpływa w znaczącym stopniu na środowisko. Sól drogowa jest jednym z najbardziej skutecznych, a zarazem najtańszym środkiem do zapewnienie bezpieczeństwa na drogach w okresie zimowym. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie podczas mrozów, rozpuszczając zalegającą na ziemi warstwę śniegu i lodu. Dzięki temu powierzchnia nie będzie śliska, co zapewni Ci większe bezpieczeństwo podczas chodzenia.

  Służy do posypywania powierzchni dróg, ścieżek, alejek i w innych przypadkach, gdy zachodzi potrzeba usunięcia śniegu, gołoledzi i zlodowaceń.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów