Opublikowano 4 komentarze

Tani węgiel w Bydgoszczy

węgiel Białe błota

Zastanawiasz się jaki jest najtańszy węgiel w Bydgoszczy i okolicach? Poznaj z nami rodzaje opału i wybierz swój ulubiony produkt!

Firma Goldenstones ma jedną z najtańszych ofert opału w Bydgoszczy i okolicach. Oferujemy wysokogatunkowy węgiel kamienny o różnych bryłach. Sprzedawany luzem i w praktycznych workach dzięki czemu każdy dopasuje odpowiedni dla swojego pieca grzewczego. Do wyczerpania zapasów oferujemy proszek w prezencie! Jeśli mieszkasz w pobliżu Białych Błót to świetnie! Do 25 km od siedziby Goldenstones tj. ul. Obwodowej 28 dowozimy do twojego domu zakupiony węgiel. Oferta dotyczy zakupu powyżej jednej tony produktu.

Nie czekaj, aż mróz cię zaskoczy

Zanim zdecydujesz nabyć odpowiedni dla siebie opał czy to węgiel kamienny czy ekogroszek czy pellet zwróć uwagę w jakich warunkach jest przechowywany u dostawcy. Wilgotne lub zwietrzałe surowce tracą swoje cenne właściwości. Wartość opałowa nie powinna być niższa niż 24 Mj/kg (megadżule na kilogram), zawartość siarki powinna wynosić mniej niż 1%, zawartość popiołu to ok. 8%, a spiekalność nie powinna przekraczać wartości 1 i z tego względu polecamy zakup opału latem, gdy węgiel, groszek, ekogroszek i pellet są najbardziej suche, a co za tym idzie najbardziej kaloryczne. Jednocześnie nie przepłaca się za nadwagę zmoczonego surowca. Dla zachowania kaloryczności i ułatwienia komfortowego przechowywania i podawania pakujemy nasze paliwo opałowe we foliowe worki.

Jakie mamy rodzaje węgla?

Wybór opału na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny, jednak z nami poznasz jego rodzaje i zastosowanie! Ogrzewanie domu za pomocą węgla przyniesie Ci wiele korzyści. Przede wszystkim jest to jedna z najtańszych opcji na rynku. Mimo niektórych niedogodności wciąż jest najpopularniejszym sposobem na ogrzewanie twojego gospodarstwa.

Węgiel kamienny

Świetny wybór podczas sezonu grzewczego. Jest to palna skała pochodzenia organicznego i idealny wybór ze względu na swoja ogólnodostępność. Zawiera 75-97% pierwiastka węgla, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Ma czarną barwę, matowy połysk a przede wszystkim wiele kształtów i rozmiarów, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni rodzaj do pieca grzewczego. Ma różne odmiany takie jak: kostka, koks, orzech, groszek, ekogroszek. Obecnie węgiel jest sprzedawany luzem na tony i w wygodnych i praktycznych workach, dzięki którym nie wietrzeje, pozostaje suchy. Łatwiej jest też węgiel workowany przechowywać i wygodniej załadowuje się go do pieca.

Węgiel typu ekogroszek

Sposób tworzenia ekogroszku pozwala klientowi na mniejszą emisję toksycznych substancji do atmosfery. Powstaje on z węgla kamiennego lub brunatnego, jednak jest on świetną alternatywą dla osób dbających o środowisko. Jedną z jego zalet jest wygoda – dosypywanie może odbywać się raz na kilka dni. Niestety, nie jest on najtańszą opcją. Zamontowanie odpowiedniego pieca wiąże się z kosztem od kilku do kilkatunastu tysięcy złotych. Jest to duży wydatek, jednak oferujące wiele świetnych zastosowań! Nowoczesne piece umożliwiają ustawienie stałej temperatury, a nawet ustawienia jej pod porę dnia. Teraz w składach Golden Stones w Białych Błotach, Koronowie i Sępólnie jest dostępny także w jest też łatwy w wygodnych 25 kg workach, a do końca lata do zakupu powyżej tony dajemy proszek do prania w prezencie.

Węgiel typu groszek

Niech nazwa was nie zmyli, ten rodzaj węgla nie jest tym samym co ekogroszek. Mają to same pochodzenie, jednak ten jest mniej kaloryczny i pozostawia więcej pyłu. Jego największą zaletą jest rozmiar i kształt, dzięki czemu może być stosowany w wielu piecach, a nawet tych zautomatyzowanych. Ma wysoką kalorycznoś, niską zawartość popiołu oraz siarki i niskim poziomem spiekalnośći.

Węgiel typu orzech

Należy do grupy paliw grubo granulowanych. Ma wysoką kaloryczność, jest wydajny i gwarantuje niskie koszty. Posiada niską zawartość siarki, małą ilość popiołu, powstałą w efekcie spalania, dzięki czemu nie jest szkodliwy dla środowiska. Nie powoduje sadzy w przewodach kominowych ani nie przyczynia się do korodowania elementów kotła. Jest bezpieczny dla systemu grzewczego. Opał ten można mieszać ze wszystkimi innymi klasyfikowanymi paliwami stałymi, co pozwala zachować użytkownikom wpływ zarówno na tempo spalania, jak i kontrolować stałe wydatki przeznaczane na ogrzewanie.

Węgiel typu kostka

Świetny wybór dla kogoś kto szuka uniwersalnośći w produkcie. Węgiel typu kostka nadaje się do większośći pieców, a przy tym jest wysoko kaloryczny i wydajny. Niestety jego cena jest wyższa niż węgiel kamienny. W składzie opału Golenstones – węgiel kostka sprzedajemy na luźno jak również w workach 25kg, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że towar dojdzie do Państwa suchy. Zastosuj nasz węgiel a gwarantujemy Ci długie i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń grzewczych, bardzo długi czas podtrzymania żaru oraz bardzo wysoką temperaturę spalania.

Pellet

Jest to granulat z trocin drzew iglastych, pozbawiony zanieczyszczeń i substancji toksycznych. Ma niską zawartośćwilgoci, popołu, jednka zachowuje przy tym wysoką wartość opałową. Pellety są ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych paliw.

opał Golden Stones

Trwa wciąż promocja. Oferujemy wysokogatunkowy węgiel kamienny o różnych bryłach. Sprzedawany luzem i w praktycznych workach dzięki czemu każdy dopasuje odpowiedni dla swojego pieca grzewczego. Do wyczerpania zapasów oferujemy proszek w prezencie. Jeśli mieszkasz w pobliżu Białych Błót to świetnie! do 25 km od siedziby Goldenstones tj. ul. Obwodowej 28 dowozimy do twojego domu zakupiony węgiel. Oferta dotyczy zakupu powyżej jednej tony produktu.

4 komentarze do: “Tani węgiel w Bydgoszczy

  1. Hiya, I am really glad I have found this information. Nowadays bloggers publish only about gossip and web stuff and this is really annoying. A good blog with exciting content, this is what I need. Thank you for making this website, and I will be visiting again. Do you do newsletters by email? Gerti Laurence Urbai

    1. thank you Laurence Urbai

  2. Thanks for your own work on this website. My mum takes pleasure in setting aside time for research and it is simple to grasp why. We notice all relating to the powerful way you provide very important tips and hints via your website and therefore strongly encourage response from visitors on this theme while our own simple princess is without a doubt understanding so much. Take pleasure in the rest of the year. Your performing a useful job. Milly Sid Kopple

    1. thank you, we will try to write even more interesting and systematic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *